Угода користувача

Угода користувача 
Даний договір є Угодою угоди між інтернет-магазином Санвест, іменованим надалі «Інтернет-магазин» та користувачем послуг інтернет-магазину Санвес, іменованим надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів та послуг через сайт інтернет-магазину.
Основні положення1.1. Продавець здійснює продаж Товарів та послуг через Інтернет-магазин за адресою www.sunwest.com.ua1.2. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.1.3. Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товару та послуг і є публічною офертою, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ДКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар чи послугу.1.4. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, що обумовлені цією Угодою.
Авторські права2.1. ТМ Санвест – це виняткова власність Інтернет-магазину «Санвест». Забороняється неправомірне використання цієї торгової марки третіми особами, без дозволу правовласником, і несе за собою кримінальну відповідальність (стаття 229 ККУ), за винятком випадків, коли використання торгової марки (товарного знака) не визнається порушенням прав власника свідоцтва згідно із законом.2.2. При цитуванні матеріалів Інтернет-магазину, посилання на Інтернет-магазин є обов'язковим і можливим лише після попереднього погодження з Адміністрацією Інтернет-магазину.
Порядок доставки товару до Інтернет-магазину.3.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, доставляється:- поштовими службами по Україні;- кур'єром.3.2. Відправлення замовленого Покупцем товару здійснюється сторонніми кур'єрськими службами («Нова Пошта», «Делівері», «Інтайм» тощо), термін доставки регулюється кур'єрськими службами. Інтернет-магазин не несе відповідальності за дотримання термінів доставки Товару поштовими службами.3.1. Відправлення замовлень проводиться протягом 2-3 робочих днів. У разі форсмажорних ситуацій та затримок відправлення терміни обов'язково узгоджуються з покупцем ( у дні пікових, сезонних навантажень на склад)3.2. Вартість кур'єрської доставки Товару розраховується з урахуванням вашого місцезнаходження та тарифів відповідної поштової служби, вказаної вами при оформленні замовлення.3.3. Покупець бере на себе оплату всіх поштових послуг, включаючи послуги повернення або обміну товару, крім тих випадків, які обумовлені в умовах оплати та доставки Інтернет-магазину.3.4. Замовлення не затребуване в поштовому відділенні після закінчення 5 денного періоду, буде повернено Інтернет-магазину.3.5. Клієнт може здійснити повернення або обмін товару протягом 14 робочих днів з моменту відправки товару Клієнту, за умови збереження упаковки та зовнішнього вигляду товару, за наявності чека, банківського документа про оплату, а також заяви про повернення товару. Також Клієнт може переказати кошти, сплачені за товар на своєму клієнтському рахунку для здійснення подальших покупок.
Оплата замовлення4.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується:- при отриманні післяплатою на складі кур'єрської служби;- на банківський рахунок Інтернет-магазину;- в офісі у місті Києві;- кур'єру під час доставки; 
4.2. При оплаті замовлення на банківський рахунок Інтернет-магазину оплата має бути здійснена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення.
4.3. При замовленні післяплатою (оплата замовлення при отриманні) великогабаритної, дорогої техніки відправка здійснюється після внесення на рахунок інтернет магазину авансового платежу в розмірі вартості доставки посилки до замовника і назад. Сума передоплати вираховується із загальної суми оплати післяплати. *Ця міра вимушена так при відмові покупця від отримання ми змушені оплачувати послуги транспортних компаній* Відповідно до пункту 3.2. даного договору всі витрати на доставку бере він покупець.4.4. При відсутності надходженні коштів інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.
Порядок повернення товару належної якості5.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару у момент отримання від кур'єра, у магазині чи пункті видачі.5.2. Клієнт може здійснити повернення або обмін товару протягом 14 робочих днів з моменту відправки товару Клієнту, за умови збереження оригінальної упаковки та зовнішнього вигляду товару, збереження ярликів, пломб та маркувань виробника, за наявності чека, а також заяви про повернення товару. Також Клієнт може залишити кошти, сплачені за товар на своєму клієнтському рахунку для здійснення подальших покупок.5.3. Для здійснення повернення або обміну товару, Покупцеві необхідно направити відповідне звернення до служби Інтернет-магазину, зв'язавшись за контактними даними, що вказані на сайті www.sunwest.com.ua